top of page

Targi Ślubne w Gdańsku

Czy warto wybrać się na targi ślubne? Jestem świeżo po targach ślubnych zwanych targami młodej pary odbywających się w Gdańsku gdzie prezentowałem swoje usługi jako oprawa muzyczna wesela i podzielę się z Państwem wrażeniami z tej branżowej imprezy.

Co oferują targi ślubne przyszłym parom młodym Jedna wielka hala i niezliczona ilość wystawców z różnych branż, którzy mają tylko jeden cel - sprawić aby Wasze wesele było niepowtarzalne! Zobaczyć można w zasadzie wszystkie możliwe dziedziny mające wpływ na wygląd i przebieg tego wyjątkowego dnia od reprezentowanej przeze mnie oprawy muzycznej ślubu przez fotografów, kamerzystów, fotobudki, sale weselne, kosmetyczki, fryzjerów, torty, ciasta, fontanny czekoladowe (tak, wszystkiego można próbować do woli ;-) , suknie ślubne, garnitury, buty, muchy, krawaty, dekoracje sali - kwiatami, literkami z dowolnym napisem, światłem poprzez magików i iluzjonistów oferujących swoje czary-mary na weselnym występie oraz profesjonalnych barmanów nietuzinkowo serwujących gościom weselnym wyszukane mikstury a kończąc na robiących wrażenie zabytkowych pojazdach do wynajęcia na wesele.

Co mnie zaskoczyło? Obok wszystkich ofert na które możemy trafić na tej imprezie są też takie - również mocno związane z tematyką - jakich byśmy się nie spodziewali zobaczyć w tym miejscu (a przynajmniej ja byłem lekko zaskoczony). Jedna z nich były biura podróży oferujące tzw. podróże poślubne czyli krajowe lub zagraniczne wycieczki dla nowożeńców - niby sprawa oczywista a jednak biuro podróży na targach ślubnych lekko mnie zaskoczyło...Wspomnieć muszę też o atrakcjach weselnych w formie klauna, który to co jakiś czas przelatywał mi przed oczami...taka oferta na wesele – jak kto woli :-) Targi jako źródło inspiracji Z pewnością i bez obecności Państwa na takich eventach można stworzyć idealne wesele ale jako poszerzenie swojej wiedzy, kopalnie pomysłów ślubnych oraz zapoznanie się z obecnie panującymi trendami weselnymi polecam zobaczyć na własne oczy takie wydarzenie zważywszy na to, że są one ogólno dostępne na całym Pomorzu (Szczecin, Koszalin,Słupsk, Gdańsk) Więcej informacji www.djkeys.pl

bottom of page