top of page

Oczepiny Weselne

Zgodnie z tradycją weselne oczepiny Pary Młodej zaczynają się punktualnie o północy i jest to jedna z zasad, której należało by przestrzegać. W skrajnych przypadkach jeśli wesele zaczyna się naprawdę wcześniej ten element wesela można zaplanować stosunkowo wcześniej aby goście weselni oraz Młoda Para byli w wyśmienitej formie podczas tego wyjątkowego elementu naszej uroczystości.

Oczepiny weselne dj wodzirej na wesele gdańsk

Jak stworzyć niezapomniane oczepiny?

Nie będę skupiał się na konkretnych zabawach wchodzących w skład oczepin ponieważ każdy dj wodzirej na wesele lub zespół muzyczny czy to ze Szczecina czy z Gdańska ma własne, opracowane przez siebie rozwiązania i na pewna zostaną one Państwu przedstawione podczas wstępnej rozmowy - z doświadczenia wiem, iż jednak warto zwrócić uwagę na jeden element łączący niestety dużą część prowadzonych oczepin: są tak długie i zawiłe, że goście zaczynają się gubić o co chodzi lub wręcz przestają się nimi interesować...

Postawmy na jakość

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem od 1,5 godzinnych, ciągnących się w nieskończoność oczepin jest dobrze zaplanowany 30-40 minutowy program, pełen dynamiki, humoru i składnego prowadzenia, które nie zanudzi Pary Młodej i Gości Weselnych. Zapewniam, że takie rozwiązanie dużo lepiej sprawdza się podczas imprezy weselnej a co za tym idzie pozostawia po sobie tylko miłe i zabawne wspomnienia.

Każdej Młodej Parze oferuje gotowe, autorskie pomysły i rozwiązania na poprowadzenie wyjątkowych oczepin weselnych.

Więcej informacji na www.djkeys.pl

bottom of page