Dj na wesele Koszalin (Zachodniopomorskie)

December 1, 2016

Od roku 2006 a więc już 10 lat zdobywam doświadczenie jako dj weselny realizując uroczystości na terenie takich miast jak: Koszalin, Szczecin, Słupsk, Lębork, Kołobrzeg, Białogard, Stargard, Szczecinek i w wielu innych. Okres ten pełen był przeróżnych wyzwań zawodowych nie zawsze związanych tylko z weselami. 

 

 

Bo to się zwykle tak zaczyna...

 

Zdecydowana większość dj-i weselnych z usług których Państwo korzystacie lub korzystać będziecie pierwsze zawodowe szlify i doświadczenia nabierało w klubach muzycznych zwanych ogólnie dyskotekami. Tak było i w moim przypadku. Klub muzyczny to doskonałe miejsce do rozwijania swojego talentu przez młodego artystę - możliwość realizacji swoich pomysłów, nauka na zasadzie prób i błędów, obycie ze sprzętem - z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że są to bezcenne lekcje, które w późniejszym okresie bardzo przydają się podczas wykonywania misji jaką jest dj wodzirej na wesele :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przygoda z muzyką

 

Od początku mojej przygody z muzyką do dnia dzisiejszego zdobywałem swoje umiejętności oraz bawiłem ludzi w takich miejscach jak: Klub Kwadrans Koszalin, Klub Kreślarnia Koszalin, Senso Mielno, Senso Szczecin, Klub Miami Nice Słupsk, Dune Beach Club & Lounge Mielno, Klub Aquarius Kołobrzeg oraz w wielu innych miejscach na terenie województwa zachodniopomorskiego.

 

 

Doświadczenie z za radiowej konsolety

 

Prawdziwą szkołą mikrofonu była dla mnie współpraca z koszalińskim Radiem Północ, w którym to prowadziłem audycje Dance Shaker oraz miałem przyjemność uczyć się radiowego rzemiosła od ówczesnego kierownika muzycznego, którym był Paweł Pankau. Doświadczenie oraz zdobyta wiedza i umiejętności wyniesione z za radiowej konsolety pomagają mi wykonywać usługę jako dj wodzirej na wesele na najwyższym poziomie i gwarantują Państwu współprace z profesjonalnym muzykiem. 

 

Więcej informacji na www.djkeys.pl

 

 

 

 

Please reload

DJ Keys - Michał Kluczyński. All Rights Reserved 2020