top of page

Dj na wesele Koszalin (Zachodniopomorskie)

Od roku 2006 a więc już 10 lat zdobywam doświadczenie jako dj weselny realizując uroczystości na terenie takich miast jak: Koszalin, Szczecin, Słupsk, Lębork, Kołobrzeg, Białogard, Stargard, Szczecinek i w wielu innych. Okres ten pełen był przeróżnych wyzwań zawodowych nie zawsze związanych tylko z weselami.

Dj wodzirej Koszalin

Bo to się zwykle tak zaczyna...

Zdecydowana większość dj-i weselnych z usług których Państwo korzystacie lub korzystać będziecie pierwsze zawodowe szlify i doświadczenia nabierało w klubach muzycznych zwanych ogólnie dyskotekami. Tak było i w moim przypadku. Klub muzyczny to doskonałe miejsce do rozwijania swojego talentu przez młodego artystę - możliwość realizacji swoich pomysłów, nauka na zasadzie prób i błędów, obycie ze sprzętem - z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że są to bezcenne lekcje, które w późniejszym okresie bardzo przydają się podczas wykonywania misji jaką jest dj wodzirej na wesele :-)

Dj Słupsk Zajezdnia
Dj wodzirej Gdańsk

Przygoda z muzyką

Od początku mojej przygody z muzyką do dnia dzisiejszego zdobywałem swoje umiejętności oraz bawiłem ludzi w takich miejscach jak: Klub Kwadrans Koszalin, Klub Kreślarnia Koszalin, Senso Mielno, Senso Szczecin, Klub Miami Nice Słupsk, Dune Beach Club & Lounge Mielno, Klub Aquarius Kołobrzeg oraz w wielu innych miejscach na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Prezenter Muzyczny Koszalin Szczecin Gdańsk

Doświadczenie z za radiowej konsolety

Prawdziwą szkołą mikrofonu była dla mnie współpraca z koszalińskim Radiem Północ, w którym to prowadziłem audycje Dance Shaker oraz miałem przyjemność uczyć się radiowego rzemiosła od ówczesnego kierownika muzycznego, którym był Paweł Pankau. Doświadczenie oraz zdobyta wiedza i umiejętności wyniesione z za radiowej konsolety pomagają mi wykonywać usługę jako dj wodzirej na wesele na najwyższym poziomie i gwarantują Państwu współprace z profesjonalnym muzykiem.

Więcej informacji na www.djkeys.pl

bottom of page