top of page

Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy

Decydując się na oprawę muzyczną przez dj wodzirej na wesele często zadają Państwo pytanie czy wraz z usługą zapewniony zostanie odpowiedni sprzęt podczas realizacji imprezy. Oczywiście, że tak - każdy muzyk świadczący usługi oprawy muzycznej traktujący swoją prace poważnie - posiada własne zaplecze techniczne w postaci sprzętu do nagłośnienia i oświetlenia prowadzonych przez siebie uroczystości. Jeśli spotkają się Państwo z ofertą obsługi muzycznej bez własnego sprzętu to z cała pewnością można powiedzieć, że mamy do czynienia z amatorem, którego należy omijać szerokim łukiem.

Dj wodzirej na wesele Gdańsk

Sala weselna Omega w Grzybowie. Wesele prowadzone przez Michał Kluczyński i Marcin Wawryniuk

Co znajdzie się na Twoim weselu?

Do zrealizowania wesela lub innej imprezy okolicznościowej niezbędne są oprócz umiejętności prowadzącego trzy elementy:

- sprzęt nagłośnieniowy (zestaw głośników odpowiedni do wielkości sali oraz liczby gości)

- sprzęt oświetleniowy (ruchome głowy, skanery, światła led, projektory laserowe, wytwornice dymu i inne efekty wizualne)

- sprzęt do odtwarzania muzyki (konsoleta, kontroler, laptop i inne)

Wymienione zostało przeze mnie tylko niezbędne minimum jakie powinno znaleźć się w posiadaniu profesjonalnego muzyka podczas każdej realizacji.

dj keys muzyk weselny gdańsk
data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAPABAP///wAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw==

Oprawa muzyczna na wesele - co oferuje od strony technicznej?

Wraz ze mną na obsługiwanych imprezach pojawia się najwyższej jakości sprzęt do nagłośnienia oraz zapewniający dodatkowe efekty wizualne sprzęt oświetleniowy (skanery, projektory laserowe, światła led rgb, wytwornice dymu oraz baniek mydlanych oraz wiele innych). Jak wygląda realizowana przeze mnie impreza można zobaczyć tutaj.

Więcej informacji www.djkeys.pl

bottom of page