top of page

Dj na imprezę firmową

Pisząc ten tekst jestem świeżo po zakończonej imprezie dla jednego z zachodniopomorskich oddziałów francuskiego giganta z branży spożywczej, która odbyła się w pięknym Zespole Pałacowo-Parkowym w okolicy Tuczna.

Dj na imprezę firmową Piła Wałcz Poznań

Dj na imprezę firmową - wszystko się może zdarzyć...

Cytując słowa piosenki Anity Lipnickiej "Wszystko się może zdarzyć" - są to najlepsze słowa oddające nieprzewidywalność takich eventów. Zaczynając od karaoke, wręczaniu nagród, wybierania człowieka roku poprzez prezentacje, zabawy, konkursy, wspólną biesiadę oraz taneczną zabawę do białego rana....i wiele więcej!

Karaoke na imprezie firmowej czemu nie?

Jako dj wodzirej zapewniam również profesjonalne prowadzenia zabawy karaoke m.in. podczas wieczorów firmowych takich jak opisany powyżej. Profesjonalne podkłady muzyczne w połączeniu z wysokiej jakości rzutnikiem i najwyższej klasy mikrofonami sprawiają, że wspólny śpiew i zabawa nie ma końca.

Zabawa Taneczna

Obok wspomnianego karaoke podczas imprez firmowych pojawiają się również zabawy z nagrodami i tradycyjna już zabawa taneczna przy największych polskich i zagranicznych hitach muzycznych lat 70, 80, 90 - zabraknąć nie może odrobiny rokendrolowego szaleństwa oraz współczesnych hitów. I tak było podczas naszej piątkowej firmowej nocy.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dj wodzirej na imprezę firmową.

Więcej informacji na www.djkeys.pl

bottom of page