top of page

Disco-Polo na weselu

Chyba nie będzie to nadużycie jeśli stwierdzę, że większość osób nie wyobraża sobie imprezy weselnej bez muzyki disco-polo i przysłowiowej "Szalonej", która jak dobrze wiemy w pewnym momencie imprezy jak magnez przyciąga gości na parkiet. Ale zdarzają się również uroczystości weselne podczas których ten gatunek muzyki się nie pojawia. Zapraszam Państwa na krótki artykuł na temat muzyki disco-polo na weselu.

Dj wodzirej weselny Gdańsk Poznań Szczecin

Disco polo na weselu - jesteśmy na tak

Od zawsze obecna i kojarzona z weselnym klimatem muzyka disco polo jest swoistym fenomenem, który posiada wielką rzeszę zwolenników. Dodatkowym argumentem przemawiającym za obecnością rodzimej muzyki disco jest kolejny "boom" na ten gatunek oraz druga młodość Zenka Martyniuka, bez którego ŻADNE wesele nie może się odbyć! Dodatkowo smaczki muzyczne w stylu "Żono Moja" czy "Wolność i Swoboda" i oto mamy argumenty przemawiające ze obecnością muzyki disco polo na weselu.

Dj discopolo szczecin gdańsk poznań www.djkeys.pl

Disco polo na weselu - jesteśmy na nie

Zdarzają się imprezy weselne, na których muzyka disco polo na życzenie pary młodej lub gości weselnych nie pojawia się wcale lub w bardzo małej ilości. Należy podkreślić jedną ważną rzecz: wesele bez muzyki disco polo nie jest gorsze pod warunkiem, że odbiorcy cenią sobie bardziej inne gatunki muzyczne wtedy sama impreza na tym nie ucierpi - jak można łatwo się domyśleć pominięty materiał muzyczny trzeba zastąpić innym i jeśli goście weselni nie będą czekać na przysłowiową "Szaloną" to taka zmiana może być nawet nie zauważona.

Disco polo na weselu - jesteśmy na tak, jesteśmy na nie

Istnieje trzecia możliwość - najgorsza - niestety od czasu do czasu pojawiająca się podczas uroczystości weselnych. Sytuacja ta wygląda następująco: Para Młoda podczas ustalania szczegółów scenariusza weselnego nie życzy sobie muzyki disco polo na swoim weselu. Ustaliliśmy już, że takie wesela są często równie udane ale problem rodzi się w sytuacji, kiedy zaproszeni na uroczystość goście weselni nabierają ochoty do zabawy ale okazuje się, że na sali mamy zwolenników polskiej muzyki disco a anty disco polowi są w zasadzie tylko Państwo Młodzi. Co w takiej sytuacji?

Discopolo na weselu - Muzyka dla Wszystkich

Jeśli organizujecie Państwo swoją uroczystość weselną i nie jesteście zwolennikami tego gatunku muzyki to warto się nad tym głęboko zastanowić ponieważ z doświadczenia mogę powiedzieć - imprezę tę tworzycie Państwo również dla zaproszonych gości i to również Oni tworzą klimat tej wyjątkowej dla Was nocy więc warto zadbać o dobry nastrój i super zabawę zdecydowanej większości uczestników wesela.

Więcej informacji na www.djkeys.pl

bottom of page