top of page

Planujemy zabawy weselne

Zabawy, konkursy i animacje weselne tak jak muzyka weselna są nieodłącznym elementem z którego składa się dobrze zaplanowane przyjęcie weselne.

Zabawa weselna Dj wodzirej Michał Koszalin

Jakie są zabawy weselne i na co się zdecydować?

Wybór zabaw jest bardzo duży i na wstępnym etapie może przyszłych nowożeńców przyprawić o ból głowy i wtedy z pomocą powinien przyjść wybrany jako oprawa muzyczna dj wodzirej na wesele lub zespół muzyczny, który podpowie i zaproponuje wybrane i realizowane przez siebie, sprawdzone wielokrotnie zabawy weselne, konkursy czy atrakcyjne dla Państwa elementy na oczepiny weselne.

Oczepiny weselne Dj wodzirej Michał Koszalin

Na co zwrócić szczególną uwagę?

Z doświadczenia wiem, że niektóre zabawy choć dla oglądających je z boku gości są bardzo zabawne to niestety już uczestnikom biorącym w nich udział nie jest do śmiechu. Warto pamiętać aby podczas wyboru weselnych atrakcji starać się nie przekraczać bariery dobrego smaku - podczas ostatecznego ustalania scenariusza weselnego doświadczony muzyk weselny z pewnością doradzi Państwu jakie podjąć decyzje aby wesele nie było nudne ale też abyśmy nie przekroczyli pewnej granicy... jednym słowem wyjdziemy z sytuacji obronną ręką "Aby wilk był syty i owca cała" :-)

Zabawy weselne Dj Michał Koszalin

Jeszcze kilka słów - zabawy weselne

Na całym pomorzu od Szczecina przez Koszalin, Słupsk a kończąc na Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) dj-e weselni oraz kapele weselne zamieszczają w sieci prowadzone przez siebie zabawy, które mogą być dla Państwa inspiracją i kopalnią pomysłów na swoją wymarzoną uroczystość weselną. Ja jako dj wodzirej bardzo chętnie zgadzam się na nowe pomysły i wprowadzam je w życie - więc jak już wspomniałem na początku wybór jest prawie nie ograniczony a ja osobiści bardzo chętnie pomogę go Państwu dokonać.

Wszystkim swoim klientom przesyłam w formie cyfrowej propozycje zabaw i konkursów weselnych realizowanych przeze mnie podczas obsługi wesela.

Więcej informacji www.djkeys.pl

bottom of page