top of page

Oprawa muzyczna ślubu (wesela)

W tym tekście spróbuje przybliżyć wszystkim nowożeńcom sposób prowadzenia imprezy weselnej przez dj wodzirej na wesele oraz wszystkie najważniejsze elementy ślubnej uroczystości.

Pierwszym i zarazem najważniejszym elementem jest wybór oprawy muzycznej na wesele a więcej informacji na ten temat znajdziemy w tym miejscu.

Scenariusz wesela - kolejny krok

Zakładając, że oprawa muzyczna na wesele jest już wybrana kolejnym krokiem powinien być dobrze zaplanowany scenariusz wesela, który najlepiej jest stworzyć i uzgodnić wraz z muzykiem obsługującym naszą uroczystość. Najistotniejsze elementy jakie powinien zawierać nasz scenariusz weselny to:

- powitanie pary młodej na sali weselnej i moment, w którym będą składane życzenia przez gości

- pierwszy taniec młodej pary - oficjalne rozpoczęcie wesela

- sposób oraz czas pojawienia się tortu weselnego Pary Młodej

- podziękowania rodzicom - w jakiej formie, kiedy wręczyć kwiaty lub upominki, utwór do wspólnego tańca

- oczepiny weselne - z jakich elementów będą się składać - na tą część proponuje zwrócić szczególną uwagę a po więcej informacji na temat idealnych oczepin zapraszam tutaj.

Muzyka na wesele

Wszyscy zgodzimy się ze stwierdzeniem, że muzyka powinna być dobra, trafiająca w gusta pary młodej i gości weselnych, dostosowana do uczestników przyjęcia i porywająca do tańca ale powiedzmy coś więcej... Dj weselny posiada wielki atut w postaci bardzo dużej liczby utworów, które może zaprezentować podczas swojej pracy a co za tym idzie możliwość dopasowania się do muzycznych upodobań gości jest zdecydowanie łatwiejsza niż w przypadku muzyków grających na żywo. Dodatkowym argumentem przemawiającym za dj-em na wesele jest możliwość wyboru repertuaru muzycznego przez parę młodą w zależności od indywidualnych preferencji i upodobań.

Więcej informacji na www.djkeys.pl

bottom of page