top of page

Legalna Muzyka na Weselu

Muzyka na weselu jest tak oczywista, że nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę iż na każdej imprezie, na której publicznie odtwarzamy utwory potrzebne są specjalne pozwolenia i licencje.

Dotyczy to również imprez weselnych gdzie w przypadku kontroli brak w/w może zakończyć się niezbyt przyjemnymi konsekwencjami...

Legitymacja członkowska wydana przed Dj Promotion

Dj a legalna muzyka

W tekście tym nie będę poruszał tematu odprowadzania opłat do ZAIKS-u bo Pary Młode powinny uzgodnić z domami weselnymi lub zarządcami miejsc, w których odbywają się uroczystości weselne tą kwestie - skupie się natomiast na legalności pracy samego dj wodzireja weselnego.

Warto podczas poszukiwań oprawy muzycznej upewnić się, że dj wodzirej na wesele w ręce którego oddajecie Państwo oprawę muzyczną posiada istotne licencje lub prawa do publicznego odtwarzania zgromadzonych materiałów muzycznych.

Legalna oprawa muzyczna

Jest kilka sposobów na legalne odtwarzanie muzyki przez dj-a. Ja jako profesjonalista zajmujący się od lat oprawą muzyczną korzystam z członkostwa w Dj Promotion Club Poland. Jako zrzeszony członek tej organizacji posiadający aktualną legitymacje mam możliwość zakupu legalnego materiału muzycznego z prawem do publicznego odtwarzania. Dowodem legalności oprócz wspomnianej legitymacji są również certyfikaty pochodzenia moich plików muzycznych.

Legalny dj a cena usługi

Jak można się łatwo domyśleć wpływ na cenę oprawy muzycznej oprócz wiedzy, doświadczenia, zaplecza technicznego muzyka mają również opłaty wynikające z konieczności zabezpieczenia siebie i Państwa od następstw nielegalnego odtwarzania muzyki. Warto zatem dwa razy się zastanowić zanim skorzystają Państwo z usług podejrzanie taniego muzyka bowiem konsekwencje mogą być bardzo nieprzyjemne dla obydwu stron...

Więcej informacji na www.djkeys.pl

bottom of page